Dieta Low IG

Dieta Low IG
  • Catering pudełkowy z niskim indeksem glikemicznym jest idealny dla każdego, kto odczuwa nadmierną senność, lub odwrotnie, pobudzenie po każdym posiłku. Uregulowanie poziomu cukru we krwi pomoże nie tylko na te uciążliwe dolegliwości, ale również da możliwość pysznego jedzenia każdemu, kto zmaga się z insulinoopornością lub cukrzycą.

Dieta Low Carb

  • Dieta Low Carb popularnie zwana LCHF polega na obniżeniu poziomu węglowodanów w diecie i podwyższeniu spożywanego poziomu tłuszczy. Do produktów dozwolonych na niej zaliczamy tłuszcze zwierzęce, oleje, awokado, czy nasiona i orzechy. Wykluczamy natomiast cukry proste, dostarczając do naszych organizmów węglowodany z kasz i warzyw.
Dieta keto

Dieta Sokowa

Dieta Sokowa
  • Dieta sokowa to wyjątkowy, płynny rodzaj diety pudełkowej. W czasie trwania diety soki zastępują wszystkie posiłki i mają za zadanie zaspokoić wszelkie potrzeby żywieniowe naszego organizmu.

Dieta Vege and Fish

  • To odmiana diety wegetariańskiej, w której dopuszcza się spożywanie ryb i owoców morza. Ta dieta pudełkowa jest podobna do diety śródziemnomorskiej czy japońskiej, które są uważane za jedne z najzdrowszych na świecie. Według naukowców taki sposób żywienia zmniejsza ryzyko chorób serca, naczyń krwionośnych i mózgu.
Dieta Pescowegetariańska

Dieta Vegetarian

Dieta Wegetariańska
  • Wegetariańska dieta pudełkowa jest najpopularniejszą dietą eliminacyjną świata. Wyklucza zupełnie spożywanie mięsa, ryb i owoców morza, na rzecz wysokobiałkowych produktów roślinnych oraz nabiału odzwierzęcego.

Dieta Sportowa

  • Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób o dużej aktywności fizycznej. Wiemy jak ważna w diecie sportowca jest podaż białka i odpowiednia ilość tłuszczy i węglowodanów. Na podstawie tej wiedzy i doświadczenia, z wyjątkową uwagą zadbamy, aby każdy z tych składników pochodził z pełnowartościowych źródeł.
Dieta Sportowa

Dieta Standard

Dieta Redukcyjna
  • To jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Jadłospis tej diety pudełkowej opiera się na produktach pełnoziarnistych, warzywach, owocach, rybach, chudym nabiale i mięsie.

Dieta Keto SPORT by ketonewka

  • Dieta dedykowana sportowcom i bodybuilderom. Ma na celu dostarczenie jak największej puli aminokwasów, a zatem bogata jest w różnego rodzaju białka pochodzenia zwierzęcego. Zwracamy uwagę na utrzymanie wysokich wartości BCAA – leucyny, waliny i izoleucyny, niezbędnych do budowania i zachowania masy mięśniowej.
Ceviche z łososia na sałatce z jagodami goji Keto Sport

Tania dieta pudełkowa

Nasza kuchnia

Nasza kuchnia jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, skrzyżowaniem kultur; jest tętniąca życiem i pełna kolorów zupełnie jak Warszawa. Nasi szefowie kuchni zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to restauracyjne doświadczenie pod Waszymi drzwiami. Przy produkcji cateringu nie zapominamy o polskich korzeniach, ale inspirację czerpiemy z całego świata.

Nasze diety

Nasze diety są autorskie, co oznacza, że są naszymi wyobrażeniami o zdrowym żywieniu. Chcemy codziennie dostarczać Wam porcję świeżości, witamin i pozytywnej energii.

Czego używamy?

W kuchni używamy warzyw z małych lokalnych gospodarstw, produktów regionalnych, a także zaskakujących naturalnych dodatków. To tęczowe pudełkowe jedzenie, kuchnia ziół i przypraw zebranych z otaczającej nas przyrody, dzikich roślin takich jak pokrzywa, czarny bez, czy rumianek. Używamy rzemieślniczych metod obróbki żywności. Produkujemy własną kombuche, czy tofu.

Pomoc

Wierzymy, że nasze diety mogą pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak depresja, otyłość, czy stres.

Wiedza

Pogłębiamy wiedzę na temat zdrowego żywienia, oraz człowieka, aby nasze dania sprawiały Wam nie tylko radość smakiem, ale również dawały odczuwalne efekty zdrowotne.

Ekologia

Chcemy być ekologiczni! Będziemy dążyć do wymieniania rzeczy na bardziej ekologiczne i nieprzerwalnie rozwijamy się w tej dziedzinie.

Jakość

Stawiamy na wysoką jakość używanych produktów oraz współpracę z lokalnymi producentami i rolnikami. W naszej kuchni nie używamy produktów przetworzonych.

TOP