Dieta Vege and Fish

Dieta ta należy do odmian wegetarianizmu, podczas jej stosowania dopuszcza się jedzenie owoców morza oraz ryb. Co ciekawe, jadłospis Vege and Fish przypomina nieco typowe menu diety śródziemnomorskiej oraz japońskiej. Obie uważane są natomiast za najzdrowsze na świecie. Naukowcy twierdzą, że taki sposób odżywiania, przyczynia się przede wszystkim do zmniejszenia wystąpienia chorób serca, naczyń krwionośnych i schorzeń mózgu.

Dieta ta bogata jest w kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, mające właściwości przeciwzapalne. Co ciekawe, jedzenie sporej ilości ryb pozytywnie wpływa na profil lipidowy organizmu, redukuje poziom trójglicerydów, a także podnosi poziom „dobrego” cholesterolu HDL. Ochrania on przed wystąpieniem chorób serca. Osoby z wysokim poziomem tego cholesterolu mają również zwykle więcej witaminy D i witamin z grupy B w organizmie.

Nasza catering dietetyczny zawiera 5 zbilansowanych posiłków o łącznej podaży do 20% białka, 40-45% tłuszczu i 30-35% węglowodanów.

Dieta Pescowegetariańska

Jakie produkty wchodzą w skład diety Vege and Fish?

W diecie tej przeważają posiłki, które bogate są w warzywa, owoce, kasze, pełnoziarniste makarony i ryże. Dominują także rośliny strączkowe, zioła. Co więcej, pojawia się sporo dań rybnych, zawierających owoce morza, nabiał i orzechy. W jadłospisie mamy również pieczywo własnej produkcji i zdrowe desery.

FAQ - dieta Vege & Fish

Jakie posiłki znajdę w wariancie Vege & Fish?

Dieta zawiera aż pięć posiłków, z których każdy stanowi bogactwo witamin i wartości odżywczych. W skład dziennego menu wchodzą: wartościowe, dodające energii śniadanie, bogate w produkty z różnych grup drugie śniadanie, sycący obiad, smaczny podwieczorek oraz lekka i pożywna kolacja.

Czy dieta Vege & Fish zapewni mi wszystkie potrzebne wartości odżywcze?

Stosując dietę wegetariańską z włączeniem ryb, możesz być spokojny, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje. Wariant ten cechuje wysoka zawartość białka, które czerpiesz z ryb, jaj, nabiału oraz roślin strączkowych. Z kolei oleje, nasiona, orzechy i tłuste ryby morskie dostarczą Ci odpowiednich ilości dobrych tłuszczów.

Czy dieta pudełkowa Vege & Fish jest tylko dla osób pragnących schudnąć?

Zdecydowanie nie. Dieta Vege & Fish dostępna jest w 5 różnych wariantach kalorycznych. Szeroka rozpiętość od 1200 do 2500 kcal pozwala swobodnie decydować o tym, jaki cel chcesz osiągnąć z pomocą diety. Daje to możliwość wyboru wersji idealnej dla siebie, uwzględniającej indywidulane potrzeby oraz plany. To Ty decydujesz o tym, czy dieta ma Ci pomóc zgubić zbędne kilogramy, przybrać na wadze, czy też zachować dotychczasowy wygląd i jedynie zapewnić regularne oraz zdrowe posiłki.

Dla kogo będzie odpowiednia dieta pudełkowa Vege & Fish?

Ze względu na wysoką zawartość zdrowych tłuszczów wielonienasyconych, które mają istotny wpływ na poziom dobrego cholesterolu w organizmie, dieta ta polecana jest osobom z problemami naczyniowymi. Stanowi ona duże wsparcie w profilaktyce chorób serca. Jeżeli nie masz czasu na obmyślanie każdego dnia pełnowartościowych posiłków, a zależy Ci na zdrowym, zbilansowanym odżywianiu, ta dieta będzie dla Ciebie idealna.

Czy na diecie pudełkowej Vege & Fish nie grozi mi nuda?

Menu diety Vege & Fish jest niezwykle urozmaicone. Codziennie inne kombinacje owoców, warzyw, ryb czy produktów takich, jak kasze i ryż, zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wybrednego podniebienia. W naszym jadłospisie dbamy, aby posiłki były różnorodne. Dodatkowo możliwość wymiany dań powoduje, że dietę można jeszcze lepiej dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Kaloryczność
 • 1200 (kcal)

  57 PLN
 • 1500 (kcal)

  60 PLN
 • 1800 (kcal)

  62 PLN
 • 2000 (kcal)

  64 PLN
 • 2500 (kcal)

  69 PLN
Kalorie w diecie ketogenicznej
Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Ketogeniczna

Dieta keto
TOP