Dieta OFFICE

Osoby spędzające przy komputerze od kilku do nawet kilkunastu godzin dziennie, zazwyczaj nie mają czasu, by samodzielnie przygotować różnego typu posiłki. Z pomocą przychodzi zbilansowana dieta pudełkowa Office od Warszawskiego Wiktu. Rozpoczęcie skutecznej, bazującej na autorskich pomysłach diety pozytywnie wpłynie na samopoczucie oraz zdrowie ogólne, a co więcej, pomoże zgubić zbędne kilogramy.

Skuteczna dieta dla osób pracujących w biurze

Wybierając dietę Office otrzymasz optymalny zestaw trzech pełnowartościowych posiłków, które dostarczą energii fizycznej i umysłowej na cały dzień. Zbilansowane i różnorodne menu skutecznie wyeliminuje chęć podjadania słodyczy, a wieczorem to Ty zdecydujesz, czy spędzisz czas na mieście, czy ugotujesz na kolację danie, na które masz ochotę!

Dieta Firmowa

Co znajdziecie w swojej diecie?

Komponując posiłki na każdy dzień, stawiamy przede wszystkim na mnogość składników. Nie jest to dieta, która eliminuje całkowicie jakieś półprodukty, jednak bazuje na deficycie kalorycznym. Co znajdziesz w codziennych pudełkach oprócz sezonowych warzyw oraz owoców?

 • Produkty nabiałowe ( np. jogurty naturalne, mleko, sery)
 • Jaja, chude mięso, ryby – dostarczają organizmowi potrzebnego białka, które pomaga wchłaniać witaminy.
 • Pełnoziarniste produkty zbożowe (np. pieczywo, otręby) – są one źródłem cennego błonnika, który poprawia i reguluje pracę jelit. Błonnik jest niezwykle istotnym składnikiem w diecie przede wszystkim osób prowadzących siedzący tryb życia.
 • Orzechy i pestki – są źródłem kwasów omega-3, które poprawiają koncentrację i wpływają pozytywnie na umysł.
Kaloryczność
 • 800 (kcal)

  42 PLN
 • 1000 (kcal)

  44 PLN
 • 1200 (kcal)

  46 PLN
Inne nasze diety

Dieta Pescowegetariańska

Dieta Pescowegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Ketogeniczna

Dieta keto
TOP