Dieta Clean KETO

by ketonewka

To zupełna nowość na polskim rynku! Jako pierwsi stworzyliśmy dietę Keto we współpracy z doświadczonym praktykiem diety ketogenicznej!

Jako jedyni na rynku cateringów posiadamy jadłospis adaptacyjny, który charakteryzuje się bardzo konkretnym makro i jest procesem niezbędnym, aby efektywnie korzystać z dobrodziejstw ketozy. Keto redukcja i rekompozycja to kolejny etap do wyboru mający na celu zmaksymalizowanie czerpania energii z zapasów tłuszczu zgromadzonych w ciele z jednoczesnym rozbudowaniem masy mięśniowej.

Keto to nie dieta, to styl życia, zostań z nami ketożercą!

Dieta Nowe Keto
Piramida Keto

Współpraca z Ewą Szmit-Sikorską by @ewka_ketonewka jest dla nas wyróżnieniem, gdyż jesteśmy pierwszym cateringiem, który wprowadza dietę keto w oparciu o specjalistyczne podejście.

Ewa zajmuje się #cleanketo, czyli odżywczą dietą ketogeniczną skoncentrowaną na jedzeniu zielonych warzyw i wysokoodżywczego, pełnowartościowego mięsa oraz nabiału.

#cleanketo charakteryzuje się unikaniem przetworzonego pożywienia w tym słodzików, sztucznych aromatów, konserwantów oraz tłuszczów utwardzonych.

Skuteczność Ewy potwierdzają jej sukcesy z podopiecznymi, sama również osiąga świetne wyniki!

3 etapy diety

01

Jakość i różnorodność

Dietę urozmaicają nie tylko różnorodne dania, ale też posiłki, w tym kuloodporna kawa, koktajle, smoothie, szejki, zupy, pasty, sałatki.

W potrawach zostały użyte najwyższej jakości produkty spożywcze oraz suplementy uznanych w świecie keto marek: BeKeto oraz Solve Labs. Są to izolaty białek oraz kolagen w najczystszej postaci bez sztucznych barwników, aromatów, słodzików i konserwantów.

Menu Clean KETO by ketonewka

Przykład KETO Redukcja

Korzyści z ketozy

Zarówno mózg, jak i ciało wykorzystują ketony jako paliwo

Wspomaga pracę mózgu
i stabilność nastroju

Pomaga w kontrolowaniu
poziomu cukru we krwi

Reguluje apetyt
i zapewnia uczucie sytości

Redukuje sylwetkę
i zwiększa masę mięśniową

Zapewnia niesamowite
pokłady energii

Zaplanuj swoją dietę

Warto zostać z nami na dłużej

Jak zacząć?

5 ważnych kroków, które wprowadzą Cię w dietę Keto

1. Zrób badania krwi- to świetny odnośnik do aktualnego stanu zdrowia, a w późniejszym etapie służy porównaniu ze zmianami do jakich doszło podczas stosowania diety ketogenicznej. Zaleca się wykonanie morfologii z glukozą i insuliną na czczo, lipidogram z ASPAT i ALAT, panel tarczycowy z anty-TG i anty-TPO, kortyzol, poziom Wit. D.

2. Za wszelką cenę unikaj tzw. ostatniej wieczerzy, czyli carb loadingu. Najedzenie się tuż przed wejściem na keto węglowodanów zaowocuje potężną keto grypą, która skutecznie zniechęca do kontynuowania adaptacji.

3. Pij! Woda to Twój największy przyjaciel. Od momentu gdy przestajesz jeść węglowodany, a to one są odpowiedzialne za trzymanie wody w organizmie stracisz jej bardzo dużo. Twoim priorytetem jest nawadnianie z zewnątrz, aby nie dopuścić do odwodnienia wewnątrz i konsekwencji w tym związanych.

4. Nie daj się złapać na chwyty marketingowe! Twoim celem jest osiągniecie ketozy odżywczej, czyli ketogenezy a nie ketonemii- ten stan osiągamy wprowadzając do organizmu ketony egzogenne. Bycie w ketonemii nie jest żadną gwarancją, że twój organizm korzysta z kwasów tłuszczowych.

5. Zainwestuj w paski do pomiaru ketonów w moczu- w okresie adaptacji, oraz paski do pomiaru ketonów z krwi- w dalszych etapach diety. Dzięki temu będziesz wiedzieć kiedy możesz rozpocząć kolejny etap po adaptacji oraz czy masz oczekiwany poziom ketonów we krwi.

Najnowsze Artykuły

Nasz blog

Czytaj +05 maja 2022 By 1place4 Seo in Bez kategorii

Zapotrzebowanie energetyczne – jak je obliczyć i co to jest?

Pojęcie zapotrzebowania energetycznego bardzo często wykorzystywane jest przez dietetyków i trenerów personalnych celem ustalenia odpowiedniej diety. Utrzymanie właściwej kondycji i masy ciała uzależnione jest od regularnego wykonywania aktywności fizycznych, a także od zastosowania diety, która odpowiada naszemu trybowi życia. W jaki sposób obliczyć zapotrzebowanie energetyczne?  Czym jest zapotrzebowanie energetyczne? Aby zrozumieć i odpowiednio obliczyć niezbędne
metabolizmCzytaj +01 kwietnia 2022 By 1place4 Seo in Bez kategorii

Metabolizm – co go przyspiesza, co go zwalnia?

Jak to jest, że niektóre osoby mogą jeść, jeść i jeść a ich waga stoi w miejscu, natomiast Tobie wydaje się, że tyjesz od samego patrzenia na posiłki? Winowajcą takiego stanu rzeczy jest metabolizm. Jak zmotywować organizm do szybszej przemiany materii? Poznaj zdrowe sposoby na zwiększony metabolizm! Metabolizm – co to takiego? Termin metabolizm oznacza
Czytaj +24 lutego 2022 By 1place4 Seo in Bez kategorii

Kawa w trakcie diety – pić czy nie pić?

Wielu nie wyobraża sobie dnia bez jednej lub dwóch filiżanek kawy. Nic dziwnego, napój ten pobudza do działania i dodaje energii. Doceniany jest też za smak i aromat. Czy osoby dbające o swoją linię mogą pić kawę? Ile kalorii ma kawa? Zapraszamy do przeczytania artykułu.  Jakie zalety ma picie kawy? Chętnie pije się ją w
TOP